Raba psikoloji toplumumuzun psikolojiye karşı tutumunu daha üst seviyelere çıkartmak, psikoloji bilimini halkımıza tanıtmak ve bu bilimin bizlere sunmuş olduğu avantajların hayatımıza ne denli büyük bir fayda sağlayacağını göstermeyi amaç edinmiş bir psikoloji kuruluşudur.

Raba Psikoloji olarak toplumumuzun psikoloji bilimini tanıması ve insan doğasını anlamada bu bilim dalının keşifleri doğrultusunda kaliteli, sağlıklı ve bilinçli bir yaşam sürmelerini hedef edindik.

Bu kapsamda çeşitli etkinliklerle psikoloji biliminin, psikoterapinin ve psikopatolojilerin işleyişine ışık tutabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, yakın zamanda sizleri de bekleriz!

 

 

Film/Karakter Analizi Atölyeleri
Ücretsiz olan bu etkinlik, sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamındadır. 2 haftalık aralıklarla tekrarlanan atölyelerin temel amacı filmler yoluyla bizlere sergilenen karakterleri, insanı anlama yolculuğunda bir araç olarak kullanmaktır. Atölye, film sunumu ve akabinde insan üzerine, yuvarlak oturma düzeninde tartışma şeklinde yapılmaktadır.
Siz de hemen yerinizi ayırtın!
Kitap ve İnsan Atölyesi
Ücretsiz olan bu etkinlik, sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamındadır. Klinik psikologlarımızın seçmiş olduğu kitaplardan ve paragraflardan, insana ışık tutan bölümlerin seçilmesi ve okunması akabinde yuvarlak oturma düzeninde 10 kişilik gruplar halinde tartışmalar ile arayışı tutku edinenlerin atölyesi.
Siz de hemen yerinizi ayırtın!
Psikolojik Farkındalık ve Değişim Seminerleri
Bu seminerler ile toplumumuzun psikoloji bilimini tanımasını hedeflememizin ötesinde, sağlamış olduğu faydaları hayatlımıza nasıl uygulayabileceğimiz konu edinilmektedir.
Siz de hemen yerinizi ayırtın!
Önceki
Sonraki